ZKO OTICE > Informace > Jak se stát členem?

Jak se stát členem?

ilustrační foto

Členem se může stát každý, kdo řádně vyplní přihlášku, zaplatí členské příspěvky a bude dodržovat stanovy a řády ZKO Otice, ČKS, ČMKU i FCI.

Můžete k nám chodit cvičit pejska jen "na zkušenou" a pokud se vám u nás bude líbit, tak se můžete přihlásit. Záleží jen na vás, kdy se rozhodnete stát řádným členem. Je nepodstatné, jestli máte psa s průkazem původu nebo bez, křížence či "pouliční směs". Neděláme rozdíly mezi malým a velkým, mladým či starým. Chodí k nám štěňátka i stařečci. Kdo chce, může svého pejska cvičit. Nejdůležitější je chuť, důslednost, pravidelnost a vytrvalost.

Uvítáme všechny nové členy, na věku nezáleží. S otevřenou náručí přivítáme každého, kdo se aktivně zapojí do činnosti ZKO Otice, a to nejen při výcviku. Nejvíce přispějete zejména svou účastí na brigádách a pomocí při pořádání akcí.

Členský příspěvek je v základu 550,- Kč na rok (důchodci, děti a mládež do 18 let mají snížený na 350,- Kč), celková výše příspěvku pak závisí na počtu odpracovaných brigádnických hodin za předchozí rok - za každou neodpracovanou hodinu člen zaplatí 50,- Kč. Průkaz nového člena je za 10,- Kč.